czwartek, 23 lipca 2015

[Grafika] Dziewczyna w kratkę remake

Cześć. Dzisiaj przygotowałam kolejny graficzny remake, tym razem z pracy, która dawno temu pojawiła się już na tym blogu. Oryginał został wykonany na szablonie Lilla Lou, postanowiłam jednak remake zrobić od podstaw.

Sam rysunek zrobiłam już jakiś czas temu, ostatnio jednak miałam sporo zajęć i dodatkowo kompletnego lenia :D
Z remake'u jestem bardzo zadowolona, chociaż jak teraz patrzę na ten projekt, przedstawiony zestaw ubrań przestaje mi się podobać. Myślę, że widać sporą różnicę mimo że pierwowzór wcale  nie jest taki stary.

Dzisiaj to by było na tyle, ja jednak mam jeszcze trochę spraw organizacyjnych związanych z pisaniem postów. W najbliższej przyszłości czeka mnie remont w pokoju, związany głównie z przemalowywaniem ścian. Wiąże się do z brakiem dostępu do komputera co z kolei prowadzi do braku postów przez jakiś czas. Dostęp będę miała do laptopa, dzięki czemu będę mogła być na bieżąco, moderować komentarze itd. Nie wiem dokładnie,  kiedy zacznie się remont, dlatego wolę uprzedzić wcześniej. Zapewne do tego czasu jeszcze coś wrzucę, natomiast kiedy przestaną przez jakiś czas pojawiać się posty możecie założyć, że mój pokój właśnie staje się zielony :P Ja natomiast kończę. Trzymajcie się i cześć.1 komentarz:

  1. Widać znaczącą różnicę. Też chciałabym mieć przemalowany pokój. Wrzosowy już mi się dawno znudził.

    OdpowiedzUsuń