niedziela, 7 czerwca 2015

[Lilla Lou] Summer time


Cześć. Jak Wam minął długi weekend? Mam nadzieję, że przyjemnie, ja tymczasem chciałabym pokazać Wam dwa projekty, o których wspomniałam w poprzednim poście. Oba rysunki docelowo pójdą na konkurs Summer Time, ale wrzucę je zapewne nieco później, już ze zrobionym tłem :)
Jak już zapowiedziałam ostatnio, oba rysunki robione są Promarkerami. Pierwszy rysunek prezentuje strój bardziej sportowy, idealny na rower lub rolki. Jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż w rzeczywistości wyobrażałam sobie ten rysunek w zupełnie innych kolorach ;)

Robiąc projekty bardzo cieszyłam się, że w nowych szkicownikach Lilla Lou są o wiele grubsze kartki. Nie wyobrażam sobie rysowania Promarkerami na zwykłym papierze. Wcześniej projekty robiłam na innych, osobnych kartkach i zawsze musiałam przedrukowywać obrysy...


Następny rysunek bardziej w stylu eleganckim, tym razem w typowo słonecznych odcieniach. Pierwszy raz wykorzystałam tutaj nowe odcienie markerów i muszę Wam powiedzieć, że się nie zawiodłam. Są świetne!
Z samego rysunku również jestem usatysfakcjonowana. Jak raz wyszedł tak, jak go sobie wymyśliłam.

Dzisiaj to by było na tyle. Wyprzedzając jeszcze ewentualne pytania o markery, moje nowe zestawy to: "Manga Set 3" oraz "Vibrant tones". Gorąco polecam wszystkim zestawy, bo kolory są rzeczywiście piękne i markery nie sprawiają zawodu.

Muszę jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy. W piątek wyjeżdżam do Warszawy (konkurs informatyczny) i wracam dopiero w niedzielę, dlatego z miejsca muszę Was uprzedzić, że w przyszły weekend nie będzie posta. Ale już niedługo do wakacji i będzie więcej czasu na pisanie. Trzymajcie się i cześć :)


5 komentarzy:

 1. efekt jest świetny! wygląda jak pokolorowane na komputerze!
  a co do konkursu to trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej, Sarawi to nie grafika?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że już przegrałam, ale nie poddam się. Wiadome jest tylko to, że na 99,9% zdobędziesz jakąś nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Te przejścia!!! Te odcienie!!! Umarłam....

  OdpowiedzUsuń