poniedziałek, 18 maja 2015

[Video tutorial] "Manga Studio"- Podstawy

Cześć. Dzisiaj w końcu doczekaliście się obiecanego tutorialu. Niestety zeszło mi o wiele więcej czasu, niż przewidywałam, ale myślę, że przynajmniej nie odstawiłam fuszery :)


Filmik przed chwilą wrzuciłam na YouTube. Po lewej już widzicie pracę, którą zajmę się na nagraniu. Od razu uprzedzam, że filmików postaram się zrobić więcej i omówić trochę głębiej dane elementy programu. Na sam początek chciałam jednak zaprezentować trochę podstaw.

Manga Studio to program głównie do tworzenia mangi,a le nie tylko. Niestety nie jest darmowy, ale z pewnością wart polecenia.


Dzisiaj to by było na tyle. Mam nadzieję, że film Wam się spodobał. Nie wiem, kiedy wrzucę następny, ale przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie postaram się wrzucać jednak normalne posty. W następnym filmie natomiast myślałam o omówieniu poszczególnych narzędzi do rysowania ;) W każdym razie trzymajcie się i cześć.

Ps: Mam dla Was zagadkę. Ostatnio strasznie spodobał mi się pewien serial animowany i tworząc rysunek z tutorialu wzorowałam się na jednej z pięciu głównych postaci. Ciekawe czy ktoś zgadnie, o jaką bajkę chodzi ;)

6 komentarzy:

 1. Super recenzja! Hehe aerozol :P Pytanie: Czy ten program jest płatny? A co do postaci to nie wiem kompletnie o kogo chodzi, teraz w tych sprawach jestem trochę zacofana ^w^

  OdpowiedzUsuń
 2. Hetalia lol xDDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna recenzja! Naprawdę fajny program :)

  A tak poza tym to jak tam wyniki z testu szóstoklasisty? (pytam bo dziś jest już 29 maja ;) )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Co do testu, to chyba nieźle: 90%- polski/matma 100%- angielski

   Usuń
 4. Fajne! A co do posta chodzi o Zane'e z Lego Ninjago

  OdpowiedzUsuń