niedziela, 3 maja 2015

[Info] O tematyce bloga

Cześć. Dzisiaj post bardziej pogadankowy/ informacyjny (bo jestem na tyle leniwa, że nić nie narysowałam). Chciałabym poruszyć kwestię tematyki bloga i może trochę to usystematycznić.

Jak pewnie zauważyliście, od dłuższego czasu na moim blogu pojawia się coraz więcej grafik i randomowych rysunków, a rzadko pojawia się już Lilla Lou czy rysunek żurnalowy. Rzecz w tym, że ja tak na serio nie jestem osobą, która interesuje się modą. Mnie ciekawi rysunek, wszelaka technika, dlatego o wiele bardziej przypadło mi do gustu samo Lilla Lou, niekoniecznie jako projekt ubrań. I tutaj dochodzimy do tego,  co konkretnie mam na myśli. Na początku blog nazywał się "Lilla Lou by Sarawi", na ten moment już się to zmieniło. Na blogu chciałabym dodawać swoje rysunki i ogólnie wszystko co robię. Dlatego też rzadko u mnie spotykacie tutoriale, nowinki Lilla Lou itp. Prócz rysowania na kartce moją równoległą pasją jest grafika komputerowa (z którą zresztą wiążę swoją przyszłość zawodową), więc to właśnie tego typu prace najbardziej lubię dodawać na bloga.

Dlaczego taki post? Nie wiem. Chciałam to po prostu wyjaśnić, również przed samą sobą. Oczywiście nie mówię, ze kończę Lilla Lou- W żadnym razie! Zwyczajnie chcę, żeby było jasne i przejrzyste, na co głównie ukierunkowany jest blog. 

Chcę Was także przeprosić, że w ten weekend nie było żadnego posta z pracą. Postaram się to w takim razie nadrobić i jeśli tylko mi się uda, jutro wrzucę jakiś wpis z obrazkiem. Ostatnio też coraz częściej wspominacie o tutorialu. Myślałam o jakimś video, tym razem z Sr w programie graficznym. Co Wy na to?

W takim razie dzisiaj to tyle. Trzymajcie się i cześć :)

3 komentarze:

 1. Fajny post :) Dobrze,że to wyjaśniasz ;) Poza tym fajne kolory na blogu ;D
  Jeżeli masz ochotę to zapraszam na mojego bloga ;) http://jabluszkooo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Video z SR było by super! :)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na video możesz też powiedzieć co nieco o programie którego urzywasz?

  OdpowiedzUsuń