poniedziałek, 4 maja 2015

[Grafika] Elfica z toporem

Cześć. Dzisiaj, jak już ostatnio wspomniałam, w ramach rekompensaty za brak postów w "długi" weekend, przygotowałam post nietypowo poniedziałkowy. Po raz kolejny rysunek wzorowałam na starszej pracy, a skoro post z nią wrzucałam nie aż tak dawno to myślę, że większość wie, jaki rysunek mam na myśli.

Muszę przyznać, że strasznie spodobała mi się ta postać, a że po kolejny oględzinach pierwszej pracy stwierdziłam, iż przestała mi się podobać, postanowiłam zrobić ilustracje, tym razem na komputerze. Myślę, że nie jest źle, choć nadal nie jestem przekonana co do tego tła. Przygasiłam trochę kolory, bo wydały mi się zbyt jaskrawe, prócz tego raczej nic nie zmieniałam. Nie wiem, czy tą pracę można określić jako remake, ale tak czy siak wyszło chyba lepiej, niż ostatnim razem.

W każdym razie dzisiaj to by było na tyle. Zapowiedziany tutorial prawdopodobnie pojawi się w przyszłym tygodniu, a jeśli nie, to po raz kolejny wrzucę notkę z rysunkiem. Ja już Wam nie przynudzam, trzymajcie się i cześć :)

2 komentarze:

  1. Nie masz się co martwić. Tło wyszło cudownie i chyba najbardziej mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń