piątek, 3 kwietnia 2015

[DIY] Figurki Don't Starve

Cześć. Dzisiaj wracam do Was z czymś nietypowym, mianowicie z figurkami o tematyce gier. Zawężając temat będą to wyroby związane z grą Don't Starve. Mam nadzieję, że się Wam spodobają.Jeszcze w kilku słowach wstępu powiem, że figurki wykonane są z plasteliny. Nie jest to może najlepszy materiał, jednak wszystkie elementy są polakierowane, dzięki czemu trwałością dorównują modelinowym wyrobom.

Pierwsza figurka przedstawia głównego bohatera gry: Wilsona. W Don'ts Starve możliwe do wyboru są także inne postacie, jednak ta jest najbardziej charakterystyczna. Z samej figurki jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o jakość wykonania, to oczywiście nie jest tak dobra jak firmowe figurki, jednak po nałożeniu lakieru wygląda prawie jak z plastiku. W realu prezentuje się o wiele lepiej... Tak czy siak jestem bardzo zadowolona.Na kolejnym zdjęciu widzimy trzy mniejsze wyroby. Ze skrzynki jestem najmniej zadowolona. Stworki natomiast, które w grze noszą wdzięczne miano "chesterów" są dla mnie powodem do dumy. W pewnym momencie nawet pomylono je z fabrycznymi figurkami ;)

Za pomysł posta w tematyce Don't Starve muszę podziękować kuzynce, tata natomiast namówił mnie na wrzucenie zdjęć figurek (i... pomógł obrabiać zdjęcia, bo ja tego nie umiem :P). W każdym razie mam nadzieję, że modele Wam się spodobały. Sama natomiast będę kończyć. Jak wiecie ja zazwyczaj nie robię postów związanych z daną okazją, tak więc wielkanocnych projektów nie zapowiadam. Mogę Wam za to życzyć Wesołych Świąt Wielkanocnych!

4 komentarze:

 1. Fajne :) ten biały stworek jest superowy

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne figurki. Dziękuję za życzenia i wzajemnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałam, że są z plastiku! Ale z Ciebie zdolniacha! Gratuluję talentu! Tobie też życzę Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki :) wiesz, jak lubię Don't Starve!

  OdpowiedzUsuń