piątek, 6 lutego 2015

[DIY] Wip z dziennika

Cześć. Na starcie muszę Was po raz 124. przeprosić za tym razem bardzo długą nieobecność. Ale nie umarłam, jeszcze żyję, więc dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka stron Wip (work in progress) z mojego dziennika.Powiem Wam szczerze, że dziennik dostarcza mi mnóstwo rozrywki. Chociaż jak już wspominałam ja bardziej ozdabiam tę książkę, ostatnio razem ze znajomymi masakrowaliśmy niektóre strony. Tych jednak nie będę Wam pokazywać, bo raczej nie są zbyt ciekawe pod kątem wizualnym ;)

Na pierwszy ogień leci jedno z moich ulubiony zadań, a właściwie dwa. "Bazgrz po tej stronie" połączyłam z zadaniem z kolejnej kartki. Spodobał mi się motyw guzików, które przez moją schizę nieodzownie kojarzą mi się z bajką "Koralina".


Przy kolejnym zadaniu bawiłam się w Chińczyka. Z "niezawodną" pomocą Tłumacza Google udało mi się przetłumaczyć nazwę książki oraz mój własny nick. Zadanie "Narysuj linie używając nietypowych przyborów do pisania zanurzonych w tuszu" uważam za zaliczone. Świetnie się bawiłam rysując wykałaczkami, po czym dorwałam się do pędzla.

Tymczasem jednym  pierwszych zadań, jakie wykonałam było zadanie "Żuj to". Musze Wam powiedzieć, że jedzenie papieru nie przypadło mi do gustu, ale jestem bardzo zadowolona z mojego Ciasteczkowego Potwora :)

Dzisiaj to by było na tyle. Ja czekam tylko do ferii, być może będę miała wtedy więcej czasu, a tymczasem spokojnie sobie choruję (znowu :P). W takim razie trzymajcie się i cześć :)

4 komentarze:

 1. Pięknie *.* Mój dziennik to jakaś masakra XD Też sobie mówiłam "A co tam będę go ozdabiać". A teraz zrzuciłam go z okna XD
  Haha, no ale twój naprawdę piękny :)
  Pozdrawiam Mania :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow!:* Przepięknie! Ja też ozdabiam, przynajmniej większość... :D ale moje rysunki i ozdoby nie są nawet w połowie tak dobre jak twoje! :o Gratuluję!:D
  Pozdrawiam Efektowna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie ozdabiasz, chciałabym zobaczyć jak dasz radę ładnie wykonać zadanie "Wyrwij tę stronę. Włóż ją do kieszeni. Nie wyjmuj podczas prania. Potem wklej z powrotem" xD Ale pewnie jakoś dasz radę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój z radością umiera będąc dręczonym przeze mnie i moich kolegów i koleżanki :>
  Jedynie jedną stroną zabazgrałam dziełami 1stPlace, Akatsuki i Miku xD

  OdpowiedzUsuń