poniedziałek, 26 stycznia 2015

[Węgiel] Malowany koń :)

Cześć. Jak Wam minął weekend? Złożyliście już dziadkom życzenia? Dzisiaj chciałabym pokazać Wam jeden z rysunków, który zrobiłam na dzień babci i dziadka. Nie będę Wam znowu zawracać głowy przeprosinami, że długo mnie nie było. Tak już wychodzi :)

Wszystkie cztery rysunki, które wykonałam, przedstawiają konie. Wybrałam pierwszego z brzegu, z resztą stwierdziłam, że nie ma sensu publikować wszystkich. Rysunek zrobiony jest oczywiście węglem drzewnym. 

Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Niezbyt często rysuję zwierzęta, a już w szczególności konie. Mimo wszystko czuję się usatysfakcjonowana, choć do perfekcji oczywiście jeszcze wiele brakuje.

Dzisiaj to by było na tyle. Pod koniec tygodnia postaram się dodać kilka fotek z mojego zniszczonego dziennika. Mam nadzieję, że rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)

5 komentarzy:

 1. Rysunek oczywiście cudowny i uważam, że byłby sens skanować więcej prac.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę ładny koń. :)
  Zajrzysz na bloga ? :
  pozytywnymisz-masz.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie. Kiedyś już gdzieś to widziałam, ale nie mogę znaleźć. Promarkery kupowałaś oddzielnie czy w zestawie? Jeśli w zestawie napisz w jakim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kupowałam ( właściwie dostałam) dwa zestawy promarkerów: mniejszy- skin tones 2 oraz większy- manga set 1 :)

   Usuń
 4. Zostałaś nominowana do LA :) ----> http://pozytywnymisz-masz.blogspot.com/2015/02/odpowiedzi-na-pytania-i-moje-naminacje.html

  OdpowiedzUsuń