niedziela, 23 listopada 2014

[Kredki] Hobbit biało na czarnym

Cześć. Ostatnio prawdopodobnie w związku ze zbliżającą się premierą filmu "Hobbit: Bitwa pięciu armii", mam wielką fazę na fantasy i wszystko co z tym gatunkiem związane. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać dwa rysunki, które wykonałam w moim przypływie inspiracji :)


Pierwszy rysunek  jest dość prosty, wykonałam go bardziej testowo, ponieważ rzadko rysuję na czarnym papierze. Jak możecie się domyślić przedstawia bramę Ereboru, czyli Samotnej Góry, celu podróży opisanej w "Hobbicie". Nie jest to dokładne odzwierciedlenie, bo już przy pierwszym szkicu zgubiłam się w całej architekturze.

Ogólnie z rysunku jestem usatysfakcjonowana.Nie jest to żadne dzieło, które zajęłoby nie wiadomo ile czasu, ale mi się podoba :)

Drugi rysunek, również czarno, na białym jest w stylu bardziej krajobrazowym. Także przedstawia Samotną Górę, ale z zupełnie innej perspektywy. Jestem z niego naprawdę zadowolona, choć krajobrazy nie są moją mocną stroną. Ostateczną ocenę zostawiam Wam.

Dzisiaj to by było na tyle. Myślę, że muszę się wyleczyć z hobbita, bo w przeciwnym wypadku w najbliższym czasie zamęczę Was rysunkami. Tak czy siak, ja będę kończyć. Trzymajcie się i cześć :)

3 komentarze:

  1. Nie lecz się! Ja tylko czekam żeby padał śnieg twoich rysunków;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne rysunki! Zwłaszcza drugi po prostu cudoo <3 Jak chcesz to zajrzyj do mnie http://rhn-hogwart.blogspot.com/ :)
    Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń