niedziela, 9 listopada 2014

[Customizing] Catrine DeMew

Cześć. Na dzisiaj przygotowałam kolejną lalkową przemianę. Jestem naprawdę zadowolona, bo moim zdaniem lalka sama w sobie jest bajeczna i przerabiałam ją z wielką przyjemnością.

Lalka Catrine DeMew chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu. Moim zdaniem jest to jedna z piękniejszych modeli MH, jak zresztą wszystkie lalki "kotki". Kupiłam ją w promocyjnej cenie razem z druga lalką, ktorą co prawda już mam, jednak zupełnie inny model, który z chęcią przerobię na zupełnie inną postać :)

Z repaintingu jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Co prawda trochę różni się od moich poprzednich przeróbek, ale naprawdę mi się podoba. A tak przy okazji, co myślicie o zdjęciach z białym tłem? Moim zdanie wyglądają bardziej"profesjonalnie", ale ciekawi mnie Wasze zdanie.

W sumie z mojej strony to by było na tyle. Wracając jeszcze do poprzedniej przeróbki MH, lalka Clawdeen dostała imię zaproponowane przez Patrycję P.: Diana
Myślę, że imię naprawdę pasuje i po raz kolejny proszę o pomysły na imię dla tej lalki. W takim razie ja się z Wami żegnam. Trzymajcie się i cześć :)

5 komentarzy:

 1. Piękny repainting <3 Moim zdaniem do tej lalki idealnie bd pasowało imię Narcyza<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Katie albo właśnie Narcyza:) świetnie wyszła! ♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszło Ci świetnie! I zdjęcie super. A jeśli chodzi o imię to mi by pasowało Larysa. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może Catharine ? Zajrzysz na mojego bloga ? Tam jest mój pierwszy customizing c:
  www.pozytywnymisz-masz.com

  OdpowiedzUsuń