wtorek, 28 października 2014

[Tilox] Pierwsze projekty

Hej! Znowu muszę Was strasznie przeprosić za długą nieobecność, za to dzisiaj nadrobimy aż trzema projektami! Ale, ale nie takimi zwyczajnymi. Ostatnio zapowiedziałam Wam rysunki z nietypowych szkicowników, więc dzisiaj, jak być może się już domyślicie, pokażę Wam moje projekty ze szkicowników Tilox :)

 Ogólnie na zakup szkicowników zdecydowałam się niedługo po obejrzeniu filmu "Transformers: Wiek zagłady", głównie dlatego, że miałam wielki problem z rysowaniem tytułowych transformersów. Zamówiłam więc zestaw trzech szkicowników i jestem naprawdę zadowolona.

Pierwszy projekt natomiast przedstawia mojego ulubionego bohatera Avengers- Iron Mana w zbroi Mark 4. Pracę wykonałam w szkicowniku  "Heroes", który chyba najbardziej przypadł mi do gustu.
Kolejne dwa projekty oczywiście są w tematyce "Transformers". W szkicowniku "Robots" wykonałam rysunek Optimusa Prime'a, natomiast Chevroleta Camaro, wykorzystanego w filmie jako Bumblebee rysowałam bez obrysów. Wciąż trzymam się tego, że nie umiem rysować samochodów, ale w sklepie LL nie ma szkicownika "Cars". Ogólnie z rysunków jestem bardzo zadowolona. Dodałam je już na stronkę Tilox, na którą swoją drogą serdecznie Was zapraszam, bo jak na razie jest tam tylko paru użytkowników :)

Dzisiaj to chyba na tyle. W najbliższym czasie możecie się z mojej strony spodziewać tutorialu na blogu Lilla Lou, z którym i tak już jestem konkretnie spóźniona, bo totalnie nie wyrabiam. W każdym razie ja już będę kończyć. Trzymajcie się i cześć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz