sobota, 4 października 2014

[Customizing] Special

Cześć. Na dzisiaj przygotowałam dość nietypowy repainting. Jak na starcie widzicie postać do przeróbki nie pochodzi z MH. Tym razem moim celem było coś zupełnie innego i pewnie domyślacie się już co.

Sama lalka pochodzi z serii Bratzillaz. Od lalek Monster High różni się miedzy innymi mniej "patykowatą" posturą i co najważniejsze, oczami, które nie są nadrukowane. Dlaczego więc wybrałam właśnie tę lalkę? Odpowiedź nasuwa się sama. Przez czerwone włosy. Oczy także się zgadzają. Od długiego czasu szukałam odpowiedniej podstawy do repaintingu i dopiero niedawno natknęłam się na nią. 

Do do samej przeróbki, jestem bardzo zadowolona. To była moja pierwsza przemiana samego makijażu, więc ocenę pozostawiam Wam. Odbiegając od tematu powiem, że mam takie ciche marzenie nauczyć się szyć i realizować w małej skali niektóre swoje projekty, a ta lalka powinna być idealną modelką. Nie sądzicie?

Dzisiaj to już wszystko. Liczę, że przemiana Wam się spodobała. Tym razem nie proszę o imię dla lalki, jako że ma to być lalka "firmowa". W najbliższym czasie najpewniej pokaże się moja kolekcje jesienna, nad którą pracuję od paru dni. Myślę, że wyczerpałam temat, w takim razie trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz: