niedziela, 19 października 2014

[Cienkopis] Manga Fantasy

Cześć. Na dzisiaj przygotowałam dość nietypowe rysunki wykonane cienkopisem. Całość w tematyce fantasy, wykonana w mangowym stylu.. Dwie postacie: syrenka i elf. Moim zdaniem wyszło ok.

Sporą wagę przyłożyłam do obróbki rysunków i po raz pierwszy zdecydowałam się na użycie rastrów komputerowych. Dlatego tak lubię mój program do mangi. Jest sporo niedociągnięć, ale w przyszłości postaram się je eliminować.

Z ogólnego efektu jestem bardzo zadowolona, choć kilka rzeczy bym stanowczo poprawiła. Między innymi przyczepię się niedokładnie nałożonych rastrów, ale to jak już wspomniałam postaram się eliminować, a jest to winą niedociągniętych kontur rysunku. Ostateczną ocenę zostawiam Wam.

Na koniec mogę Wam zaspoilerować, że w najbliższym czasie pojawią się moje projekty z dość nietypowych szkicowników, które zamówiłam w sklepie Lilla Lou dziś rano. Liczę, że Wam się spodobają :)

W takim razie dzisiaj to by było na tyle. Post dość krótki, niestety wciąż marnie stoję z czasem. Mam nadzieję, że rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)


3 komentarze:

  1. Gratuluję! Zasłużyłaś żeby być projektantką miesiąca! Super manga♡ a szkicowniki słyszałam że mają być w nietypowej formie:)
    ani828:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, ale piękne! Jestem ciekawa jakie to szkicowniki?...

    OdpowiedzUsuń