piątek, 5 września 2014

Zeszytowe DIY

Cześć. Jak Wam minął pierwszy tydzień szkoły? Mi całkiem nieźle i z zgodnie z obietnicą pokażę Wam dzisiaj moje zeszyty szkolne. Wybrałam dwa, z których jestem najbardziej zadowolona. Niestety nie mogę Wam pokazać mojego zeszytu do angielskiego, z którego również jestem bardzo dumna, ponieważ pani już w pierwszym tygodniu zebrała zeszyty z zadaniami dodatkowymi.

Pierwszy zeszyt jak widzicie jest od matematyki. Całość robiłam z papieru, prócz czarnego paska filcu, który dodaje okładce element 3D Sam wzór zeszytu natomiast ściągnęłam z moich podręczników, które również zawierają motyw puzzle.

"Tasiemka" na dole spełnia rolę naklejki z podpisem, natomiast zamazałam ją, bo nie będę Wam pokazywać moich danych osobowych :)

Kolejny zeszyt, tym razem od j.polskiego. Kółko w środku rysowałam ołówkiem i cienkopisem. Jak widzicie, nazwę przedmiotu staram się umieszczać w dość niebanalnych miejscach, zamiast opisywać plakietkę. Pierwotnie zeszyt był szary, ale ku ludzkiej głupocie skapnęłam się, że zrobiłam go na zeszycie w kratkę :P

Myślę, że te dwa zeszyty wyszły mi najlepiej ze wszystkich, które zrobiłam, natomiast jeśli chcielibyście więcej zeszytów, piszcie śmiało w komentarzach. "Odzyskam" zeszyt do anglika i jeszcze mogę coś wrzucić :)

Mam też do Was pytanie. W ostatnim czasie była premiera gry The Sims 4, a że jestem simomaniaczką, już w przedsprzedaży zamówiłam wersję rozszerzoną. Wiem, że dużo osób zastanawia się nad kupnem gry, więc pomyślałam, że może zrobię jakąś recenzję, ewentualnie z jakimś projektem na podstawie sima. To już zależy od Was. Czekam na Wasze opinie :)

W takim razie ja już  nie będę Wam zanudzać. Trzymajcie się i cześć :)

3 komentarze:

 1. Pokarz więcej zeszytów kture zrobiłaś może wpadne na pomysł jak ozdoobić swoje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie przepadam za Simsami,ale mój brat zamówił je w tamtym tygodniu i dzisiaj mają mu przyjść. Może ja sama pogram...
  Co do zeszytów... OMG! Ten od matematyki jest chyba najlepszy! Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zeszyty! :O Co do Ths Sims 4, to kupiłaś edycję kolekcjonerską? Możesz zrobić recenzję :D

  OdpowiedzUsuń