wtorek, 30 września 2014

Nowy początek

Cześć. Z tej strony Sarawi. Z miejsca chciałam Was Baaardzo przeprosić za długą przerwę, ale jak widzicie po wyglądzie bloga nie próżnowałam. Zmienioną grafikę mogliście zobaczyć już w niedzielę, lub, jeśli ktoś jest dość dociekliwy, na moim blogu do grafiki testowej. Ale nie tylko to się zmieniło...

Od jakiegoś czasu nie jestem zadowolona ze swoich postów. Zmianę, muszę się przyznać planowałam już pod koniec wakacji. Chodzi mi głównie o sam sposób pisania postów, ponieważ staram się tworzyć możliwie profesjonalne materiały.

Jak sam tytuł wskazuje, chciałabym zacząć w pewien sposób od nowa, w zupełnie innym stylu. Na ile mi się to uda... zobaczymy. Do tej pory dobiliśmy już ponad 25 tysięcy wyświetleń, co naprawdę mnie cieszy i mam nadzieję, że te liczba będzie dalej rosła, a nowy styl pisania postów Wam się spodoba. Mam też w planach kilka przedsięwzięć, które będę starała się w najbliższym czasie realizować. Nie zapomniałam też o obiecanej recenzji Simsów.

Ale dzisiaj to będzie na tyle. W najbliższym czasie zobaczycie resztę zmian w praktyce, a na ten moment czekam na Wasze opinie dotyczące wyglądu bloga. Trzymajcie się i cześć.

(Ps: Przed chwilą opublikowałam posta z "tasiemką". Nie zawracajcie sobie tym głowy. Chciałam po prostu oddzielić jakoś starsze posty)

5 komentarzy:

 1. Wygląd jest śliczny! Jesteś już bardziej doświadczona w grafice komputerowej a ja początkuję i biorę z ciebie przykład;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie możesz sobie sama wymyślić nazwy tylko kopiujesz ode mnie ?! -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z choinki się urwałaś dziewczyno? W życiu o tobie nie słyszałam. Wtranżalasz się z powietrza, bo "zabrałam ci nazwę", którą mam od roku, kiedy ty (tak, sprawdziłam), masz bloga od dwóch miesięcy. Pominę fakt, że ktoś tu chyba nie potrafi czytać, bo nazwa to "Studio Sarawi", a tekst poniżej to wyłącznie hasło.

   Usuń