piątek, 1 sierpnia 2014

Wyniki konkursu Wyzwanie: Dreams!

Cześć. Z tej strony Sarawi. Dzisiaj powracam do Was, tym razem z wynikami konkursu Dreams. Tak, wiem, wyniki miły być czwartego, ale informacje z wynikami wysłałam do LL już dziś, a skoro wyniki są już na Fb i na Teens, to czemu miałabym być do tyłu?
Stałam się wybrać sprawiedliwie. Wybór był naprawdę trudny, a wszystkie prace prześliczne. Niestety musiałam zmieścić się w limicie dziesięciu.


Nie mogę w prawdzie pokazać wszystkich prac, bo było ich od groma i trochę, natomiast możecie je zobaczyć w archiwum konkursowym na stronie Lilla Lou Teens: Klik!

No to przejdźmy do zwycięskich prac. Zaczynamy od końca: 


Miejsce IV (Ex Aequo) Tiigera
(zauważyłam, że praca jest jakby ścięta na górze. może to tylko u mnie, w każdym razie za ewentualny błąd przepraszam :/ )


Miejsce IV (Ex Aequo) marmurka_art


Miejsce IV (Ex Aequo) Maniusia

Miejsce IV (Ex Aequo) Maja 2001

Miejsce IV (Ex Aequo) Keysha

Miejsce IV (Ex Aequo) Bluevie

Miejsce IV (Ex Aequo) ani828No i wreszcie trzy miejsca na podium:III miejsce Krikiri66


II miejsce marina999@

I miejsce Rita22


W takim razie chyba już wszystko wiadomo. Gratuluję wszystkim, bo prace były naprawdę wspaniale i z chęcią wszystkie obsadziłabym na podium. Myślę jednak, że udało mi się wybrać 10 najlepszych prac, i że zwycięzcy naprawdę zasłużyli. 

Po raz kolejny bym gorąco prosiła: jeżeli nie zgadzacie się z wynikami, zachowajcie argumenty dla siebie. Oczywiście możecie pisać, która praca Wam się najbardziej podoba, ale chciałabym uniknąć wszelkich hejtów skierowanych na tę, czy inną pracę, bo niektórym może się zrobić przykro. Wyniki były moją decyzją i wybrałam miejsca według uznania. Spoglądałam zarówno na pomysłowość, jak i wykonanie.

Dla sprostowania:  Ex Aequo, czyli na tym samym miejscu i w tym przypadku kolejność nie ma znaczenia. Inna kolejność jest na stronie LL, inna na Fb. Ja wrzucałam po kolei tak, jak miałam zgrane na dysku.

To chyba dzisiaj na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

2 komentarze:

  1. Gratulacje dla wszystkich laureatów ! Muszę przyznać, że gdy przeglądałam prace konkursowe to co chwilę w głowie miałam: "wow, no to jej musiało zająć sporo czasu..., zazdroszczę talentu, jaka kreatywność! " I tak dalej... Dawno nie widziałam tak wielu dopracowanych prac. I sama przyznam, że i temat konkursu był fajny i pomysłowy :3

    OdpowiedzUsuń
  2. Rita22 Na prawdę zasłużyła na I miejsce!
    Eh... mi się nie udało, może innym razem...

    OdpowiedzUsuń