sobota, 23 sierpnia 2014

[WAKACJE] Big Four

Cześć. Dzisiaj przygotowałam dla Was rysunek czterech postaci. Ostatnio nie mam weny na kredki, więc jest to kolejna czarno biała praca, tym razem cienkopisem. Rysunek przedstawia tak zwane Big Four (tzn. Wielką czwórkę)- Postacie z czterech różnych bajek Pixar i Disney, w wydaniu Hogwartowym. Postacie pewnie większość osób kojarzy, ale dla przypomnienia (od lewej): Roszpunka- "Zaplątani", Jack Frost- "Strażnicy marzeń", Merida- "Merida waleczna" i Czkawka- "Jak wytresować smoka". Ogólnie jestem dość zadowolona, choć zdjęcie trochę popsuło efekt. Co myślicie?

Więcej chyba nie mam co pisać. Przez cały tydzień pogoda kijowa, ale na nudę nie narzekam. Rysuję sobie i przy okazji wprawiam się trochę w rysunku żurnalowym. Dopiero dzisiaj udało się złapać trochę słońca , więc wybrałam się na spacer.  Powiem szczerze, że gdy siedzę w domu bardzo umila mi czas kominek. Wiem, zdjęcie jest "iście ambitne",  ale nie widzę sensu fotografowania tych samych widoków w kółko. 

Oj, ale się rozpisałam. W każdym razie dzisiaj chyba to na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

5 komentarzy:

 1. Gdybym mogła,wysłałabym Ci swoje zdjęcie (moją minę,kiedy zobaczyłam rysunek). Ale nie chcę się nikomu pokazywać c: . Takie oczy 0,0! Też tak chcę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ogóle jak można myśleć,patrząc na Twoje rysunki i projekty,Sarawi? Myślisz,że to tak łatwo? c:

   Usuń
 2. Wiem że lubisz (lub lubiłaś) Zwiadowców może narysuj coś z tego???

  OdpowiedzUsuń
 3. Rysunek łady.Zdjęcie profesjonalne.
  Pozdrawiam Calise

  OdpowiedzUsuń