sobota, 16 sierpnia 2014

Powrót na wakacje

_Projekt: Wakacje_Hello! Oj, coś dawno nie pisałam. W sumie nie miałam o czym, bo po prostu ma  strasznego lenia. Dzisiaj po raz kolejny "Ogłoszenia parafialne. Więc może znowu sobie wszystko ponumerujemy. Będzie prościej :)

1. Akcja: Wakacje Powraca!
Jutro po raz kolejny wyjeżdżam w góry, więc powróci na blog akcja wakacje. Postów możecie się spodziewać podobnie, jak ostatnio, choć chciałabym w pełni cieszyć się wyjazdem. 

2. Wszystko się kończy...
Po powrocie z wyjazdu prawdopodobnie posty przestaną pojawiać się tak często. Wakacje niestety mają to do siebie, że trwają dość krótko. Dużo czasu zajmą mi przygotowania do szkoły, no i same zajęcia, ponieważ wracam tuż przed początkiem roku szkolnego. Starała się będę wrzucać posty przynajmniej raz w tygodniu, czyli tak, jak to było przed wakacjami.

3. Konkurs: Twój projekt wygląda znajomo. 
Na koniec chciałabym jeszcze wspomnieć o konkursie, który obecnie jest organizowany na blogu BleuvieStation, ponieważ jest on do pewnego stopnia związany z moim blogiem. Polega on na stworzeniu projektu na podstawie tutorialu mojego  i (lub) Keyshy, bądź projektu ani828. Więcej dowiecie się na blogu Bluevie: Klik!.

W takim razie to chyba już wszystko. Już niedługo pojawią się posty wakacyjne. Trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz:

  1. Miłego wyjazdu! Dziękuję,że wspomniałaś o konkursie. No właśnie,co dobre szybko się kończy. To nie fair,ale takie życie. Gratuluję (post będzie raz w tygodniu - u mnie blog zawieszony)! Pozdrawiam,Bluevie

    OdpowiedzUsuń