niedziela, 20 lipca 2014

[WAKACJE] Po przyjeździe


Cześć. Tu Sarawi. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój najnowszy projekt, oraz jedno ze zdjęć, które udało mi się zrobić, żeby wprowadzić Was w klimat gór :) Ale może najpierw coś o samym wyjeździe. 

Przyjechałam wczoraj po południu. Domek,w którym mieszkam przez najbliższe dwa tygodnie jest wynajmowany, więc mam praktycznie pełną swobodę i nie muszę zaprzątać sobie głowy współlokatorami z innych pokojów. Jeżdżę tu od paru lat i dalej się nie nudzę. Do dyspozycji jest duży ogród, parter i cztery pokoiki na poddaszu. Wczoraj nie było zbytnio co robić. Siedziałam sobie i rysowałam, bo rozpakowywanie załatwiłam w pięć minut. 

W międzyczasie zrobiłam sobie ten oto projekt. Taki typowo wakacyjny. Technika troszkę inna, niż zazwyczaj, no ale co można wymodzić rysując na kolanie? Niestety, jak w "ogłoszeniach parafialnych" pisałam, nie mam dostępu do skanera, więc zdjęcie robione est badziewnym aparatem. Mimo to starałam się zrobić poprawki, żeby to wyglądało w miarę sensownie :)
 Teraz przejdźmy do zdjęć. Myślę, że na każdego posta przypadnie max. jedno zdjęcie, ponieważ osobiście  nie mam ambicji fotografa, a chcę Wam tylko pokazać ciekawe krajobrazy. To zdjęcie wykonałam z mojego ogródka. Mi osobiście się podoba, ale to już oceńcie sami. 

Dzisiaj to chyba tyle. Mam nadzieję, że pierwszy "wakacyjny" post Wam się spodobał. Ja już będę kończyć. Trzymajcie się i cześć :)

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny post.Mi projekt się podoba.A zdjecię też jest superowe.
    Pozdrawiam Calise

    OdpowiedzUsuń
  2. super projekt. Zdjęcie super, fajny widok. :)

    OdpowiedzUsuń