czwartek, 31 lipca 2014

[WAKACJE] Informacje przedwyjazdowe

Cześć. Dzisiaj, jak sama nazwa wskazuje, będzie pogadanka. Znowu mam kilka spraw do omówienia, więc może przejdę do rzeczy.

1. Co z wakacjami?

Jutro wracam do domu, ale to jeszcze nie koniec. W przyszłym miesiącu także wyjeżdżam, więc mam do Was pytanie. Czy ma powrócić akcja "wakacje"? Dla mnie to żaden problem wrzucać co jakiś czas rysunki i jakieś fotki, a blog przynajmniej nie będzie zaniedbany. Decyzja należy do Was.

2. Konkurs Dreams.
Dzisiaj jest ostatni dzień do końca konkursu Wyzwanie: Dreams. Wyniki ukażą się dopiero czwartego. Do tego czasu nie odzywam się w temacie konkursu i uprzedzając ewentualne pytania, nie podam wcześniej wyników.

3. Plany Lilla Lou
Po przyjeździe zamierzam popracować trochę nad techniką cieniowania. Rysunek po lewej to moje pierwsze próby. Oczywiście zdjęcie zmieniło trochę kolory, a musiałam jeszcze wybielić tło. Co myślicie?

To chyba tyle, co mam do powiedzenia. Po przyjeździe oczywiście zabieram się za nagrywanie tutorialu szczególnie, że ma być dobra pogoda. Mam też przygotowaną nową lalkową przemianę, którą zrobiłam jeszcze przed wyjazdem. :)

W takim razie ja się z Wami żegnam. Trzymajcie się i cześć :)

4 komentarze:

 1. Ślicznie ci wyszła bluzeczka :)/Nicole9

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluzka bardzo ładne.I ten program wakacje też powinnaś robić.
  Pozdrawiam Calise

  OdpowiedzUsuń
 3. A czemu podałaś wcześniej pierwsze miejsce a innych nue

  OdpowiedzUsuń