sobota, 12 lipca 2014

Promarker test

Cześć. Niestety nie udało mi się nagrać jeszcze Tutorialu, więc postanowiłam pokazać Wam moje pierwsze rysunki testowe, wykonane Promarkerami. 

Pierwszy rysunek wzorowałam na postaci nadrukowanej na opakowaniu zestawu markerów. Był to mój pierwszy rysunek testowy i jak na pierwszy raz, chyba wyszedł całkiem nieźle :/
Drugi rysunek robiłam bodajże dzień później. Przedstawia on usuniętego moba z gry Minecraft- Ranę (hiszpański: Żabę). Mobzostał usunięty z gry wraz z odejściem Dock'a (twórcy "Rany") z Mojangu. Postać bardzo mi się podoba, więc postanowiłam narysować ją w mangowej wersji. Ogólnie jestem zadowolona z rysunku, chociaż poprawiłabym parę szczegółów.

Dzisiaj to by było na tyle. Jutro jadę na cały dzień do kuzynki, więc prawdopodobnie nie będę miała czasu przygotować na poniedziałek posta. We wtorek spróbuję nagrać w końcu Tutorial, albo wrzucę klip z lalkowej przemiany. Repainting mam już nagrany, więc film zostaje tylko do montażu. Ja w takim razie będę już kończyć. Trzymajcie się i cześć :)

4 komentarze:

 1. Super rysunki, masz do tego rękę! :)

  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 2. będę czekać na tutorial (nie wiem czy dobrze)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super rysunki i mam prośbę. Zobaczysz mojego bloga? http://fajna-nastolatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Manga, manga, manga *-* Kochaam :3
  http://myownworldbyssasi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń