piątek, 18 lipca 2014

Ogłoszenia parafialne :P

Cześć. Dzisiaj ogłoszenia parafialne, czyli post bardziej organizacyjny. Mam parę spraw do omówienia, więc po prostu podzielę to na punkty.

1. Wideo- tutorial
Zacznijmy od tego, co obiecuję już od tygodnia. U mnie niestety cały czas pogoda pod psem, więc ciężko cokolwiek nagrać (ostatnią lalkowa przemianę nagrywałam dawno, więc to się nie dotyczy). Wciąż czekam na słońce, jednakże tutorial najprawdopodobniej przełożymy na sierpień. Jako małą rekompensatę mogę Wam już powiedzieć, że mam na środę przygotowany zwykły tutorial, który wrzucę na bloga LL.

2. Dlaczego na sierpień? 
Otóż już jutro wyjeżdżam w góry i nie będzie mnie do końca miesiąca. Przez cały tydzień robiłam przygotowania. Muszę trzymać się terminu, więc od wczoraj montuję SR na bloga Lilla Lou, ktorą wrzuce z automatu. Skanuję także obrysy, bo ma ciekawy pomysł na wakacyjne projekty.

3. Akcja: Wakacje
Pomimo mojego wyjazdu, nie zawieszam bloga. Przez następne dwa tygodnie będę pisać posty, choć pojawiać się one będą stanowczo rzadziej. Będą to posty wyjazdowe oznaczone jako: "[WAKACJE]". Mam zamiar dodawać w nich zdjęcia krajobrazowe, które zrobię podczas wyjazdu i zdjęcia projektów, które tam wykonam (po powrocie wszystkie rysunki poskanuję i może wrzucę jeszcze raz). Nie chcę sobie zatruwać całego wyjazdu blogowaniem, dlatego jak już mówiłam, posty będą typowo randomowe, ale myślę, że będzie to ciekawe urozmaicenie :)

To chyba wszystko. Mam nadzieję, że koncept postów wyjazdowych Wam się spodoba, ja natomiast lecę się pakować. Trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz: