czwartek, 10 lipca 2014

New projects

Promarker Lilla Lou
Cześć. Dzisiaj mamy post bardziej poranny. Niedawno w jednym poście zadałam Wam pytanie, na temat pomysłów na posty. Pojawiła się tam propozycja posta z projektami Lilla Lou wykonanymi różnymi technikami (o ile dobrze zrozumiałam).
Na dzisiaj przygotowałam dwa projekty, więc zaczynamy!

Pierwszy projekt jest wykonany Promarkerami firmy LETRASET. Dostałam ostatnio na urodziny dwa zestawy: "Skin Tones 2" i "Manga Set 1". Zestawy idealnie nadają się na początek rysowania, przy czym samo rysowanie markerami jest dość proste. Ja cieniowanie twarzy ogarnęłam już przy drugim rysunku testowym, bo zbytnio skomplikowane to ono nie jest :)
Z projektu jestem dość zadowolona. Nie wiem, czy w najbliższym czasie nie przerzucić się z projektowaniem na Promarkery. Będę sobie musiała jednak dokupić jeszcze parę zestawów, żeby nie mieć ograniczeń w gamie kolorów.

Cienkopis Lilla Lou
Kolejny projekt zrobiony jest cienkopisem, z lekką pomocą ołówka. Inspirowałam się "Alicją w Krainie Czarów", a także grą "Alice Madness", zważając na trochę mroczniejszą stylistykę projektu. Ogólnie jestem dość zadowolona, choć tym razem sama zrobiłam projekt zupełnie nie w moim stylu. 


Teraz bardziej organizacyjnie. Prócz tego pomysłu padły jeszcze dwie propozycje na posty i w najbliższym czasie starała będę się je zrealizować. Mam też takie pytanie. Czy chcecie tutorial z Promarkerów, czy może kolejny o kredkach?

Dzisiaj to chyba na tyle. Mam nadzieję, że rysunki Wam się spodobały. Je się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć :)

10 komentarzy:

 1. Wooow! Śliczne prace! Ten markerami jest po prostu CUDOWNY! Proszę narysuj coś jeszcze markerami:) To jest prześliczna praca!

  OdpowiedzUsuń
 2. :O Jakie to jest śliczne! Zrobisz tutorial z promarkerami? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam promarkerami zrobić następny wideo-tutorial, ale czekałam na dobre światło, bo u mnie ostatnio leje jak z cebra. Dzisiaj może coś wymodzę, o ile nie zacznie się znowu ściemniać :)

   Usuń
 3. Utorialepotem na razie zrób coś co jest modne wśród blogów. Top 10

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie lubię robić tego, co wszyscy. Chcę się wyróżniać :)

   Usuń
 4. Śliczne ! To był mój pomysł i tak dobrze zrozumiałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tutorial promarkerami byłby świetny! Poproszę taki :)

  OdpowiedzUsuń