czwartek, 3 lipca 2014

Lalkowa przemiana 4


Cześć. Dzisiaj przygotowałam kolejną lalkową przemianę, tym razem Howleen Wolf. Chyba po raz pierwszy jestem w pełni zadowolona z efektów. Z resztą oceńcie sami.Jak ostatnio pisałam, zamówiłam dwie lalki. Howleen i Lagoonę. Swoją drogą nie napisałam w końcu, jakie imię dostanie poprzednia lalka. Wybrałam imię Amber zaproponowane przez Bluevie (Anici), ale mam zamiar na nowo zakupionej lalce przerobić postać od nowa, przy okazji kontynuując tutorial customizacji, więc nowa lalka będzie się tak nazywać. No, ale przejdźmy już do dzisiejszej customizacji. 
Jak dotąd to chyba moja najlepsza przemiana. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Chciałabym do tematu customizacji zacząć podchodzić bardziej na poważnie, żeby to wszystko wyglądało bardziej profesjonalnie. Ale to takie oględne plany.

Oczywiście po raz kolejny proszę Was o wymyślenie imienia dla lalki. Szczerze mówiąc nie mam pomysłu, ale chciałam z niej zrobić taką mała dziewczynkę.

Dzisiaj to chyba na tyle. Co do pomysłów na posty, które pisałyście w komentarzach do poprzedniego posta, to oczywiście biorę je pod uwagę. Zaczęłam już nawet coś kombinować, więc w sobotę pewnie coś się pojawi :)

Tymczasem ja się z Wami żegnam. Trzymajcie się i cześć :)

10 komentarzy:

 1. Ja zaproponuję imiona:
  Rose, Jane, Lilly, Jamie
  :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Amanda,Samada,Kira,Alison,Erica.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie to twoja najlepsza przemiana *.* Czy użyłaś do niej kredek akwarelowych czy polychromos...a może jakiś innych? u mnie 3 lalki czekają na przemianę ale nie wiem jak się do tego zabrać :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle Polychromos, ale znalazłam sposób na wyraźniejsze kolory. To trochę jak z farbami, bo szpic kredki po prostu moczysz w wodzie. Wtedy kolory są o wiele mocniejsze :)

   Usuń
 4. Czy oczy też rysowałaś kredkami? Jak je zrobiłaś??? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko robiłam kredkami. Nie mam tego jak wytłumaczyć. Mam dobre kredki, w miarę dobrą technikę i po prostu tak wychodzi :)

   Usuń
 5. Hanna, Emily, Ivette, Margo, Holly, Tansy, Hazel, Cleo, Selene, Celeste, Kelly, Beth...
  Mam dużo pomysłów XD

  OdpowiedzUsuń