wtorek, 1 lipca 2014

Kolejne Handmade

Cześć. Od poprzedniego posta trochę minęło. Na początku wakacji dopadł mnie po prostu totalny leń, ale dzisiaj już się zmobilizowałam. Chciałabym Wam pokazać kolejną okładkę handmade, którą ostatnio wykonceptowałam. Jest mój nowy notatnik, myśląc już o następnym roku szkolnym. Postanowiłam wszystkie zeszyty ozdobić w podobnym stylu, więc na pewno jeszcze pojawi się wiele postów z różnymi okładkami. W każdym razie mam nadzieję, że okładka Wam się spodobała. Ze względu na wakacje postaram się wrzucać posty trochę częściej, najlepiej co drugi dzień. Mam przygotowane trochę materiałów na kolejne posty. Czekamy także na listonosza, bo niedługo powinna się pojawić paczuszka z dwiema laleczkami. Możecie się więc spodziewać najpóźniej w przyszłym tygodniu kolejnych repaint'ów, a także drugiej części tutorialu customizacji. Co prawda miałam czekać na kredki, ale wyczaiłam, jak wzmocnić kolory kredek, które mam :)

No to chyba dzisiaj na tyle. Może macie jakieś pomysły na posty? Może jakiś tutorial? W każdym razie ja się z Wami żegnam. Trzymajcie się i cześć :)

2 komentarze:

  1. Videotutorial bym chciała, bo poprzedni był świetny, oglądałam go jakieś 10 razy XD

    OdpowiedzUsuń
  2. Może byś zrobiła post, np: Samodzielny projekt bez Lilla Lou lub szalone rysowanie przy pomocy........... to już zależy od ciebie Sarawi :)

    OdpowiedzUsuń