niedziela, 1 czerwca 2014

Wyniki Konkursu 10000!!!

Witajcie. Dzisiaj zgodnie z obietnicą zamieszczam wyniki konkursu z okazji 10000 wyświetleń. Dostałam 5 prac, co bardzo mile mnie zaskoczyło, porównując do poprzedniego konkursu, w którym zgłoszenie było tylko jedno. Wybór był trudny, bo każda praca miała w sobie coś szczególnego. W końcu sama wybrałam jedną pracę, zwycięstwo drugiej było jednogłośną decyzją jury, przez co ufundowana została druga nagroda główna! W takim razie zapraszam.
Zacznijmy może od pokazania wszystkich prac. Zadanie było trudne, szczególnie przez nietypowy kolor włosów postaci. Powiem szczerze, że ciekawie było zobaczyć postać, którą zazwyczaj sama rysuję w innym wykonaniu. Jak już mówiłam, naprawdę ciężko było wybrać najlepszą pracę, ale myślę, że zwycięzcy naprawdę zasłużyli.
Wyświetlanie 20140531_133300-1.jpgCaliseKeysha_aa

Bluevie Station

Maniusia
A teraz dwie zwycięskie prace:
Krikri66Lia
To wyniki już znacie. Gratuluję wszystkim, bo prace były naprawdę śliczne i gdybym mogła, nagrodziłabym wszystkie. Na pewno jeszcze kiedyś pojawi się na blogu podobny konkurs, więc każdy ma jeszcze szansę :)

Ze zwyciężczyniami porozumiem się jeszcze mailowo. Nagrody postaram się wysłać jak najszybciej po uzyskaniu adresów dziewczyn :)

Jeśli nie zgadzacie się z moją opinią co do wyników, oczywiście szanuję Wasze zdanie, ale prosiłabym zachować ewentualne nieprzyjemne uwagi dla siebie.

To by było chyba na tyle. Jeszcze raz gratuluję wszystkim i życzę miłego wieczoru :)

5 komentarzy:

 1. Wysyłała prace ale chyba nie dotarła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi. Może źle wpisałaś adres :( Wyników już zmienić nie mogę, ale spróbuj wysłać rysunek jeszcze raz, to dodam Twoją pracę do posta.

   Usuń
 2. Była by też moja praca tylko że wystąpił błąd podczas wysyłania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja?! Nie wierzę! To naprawdę moja też wygrała?!

  OdpowiedzUsuń
 4. O moja na 3 miejscu! Jak miło :)))

  OdpowiedzUsuń