niedziela, 15 czerwca 2014

Karty Minecraft

Cześć. Robiliście kiedyś karty? Mnie ostatnio szałem karcianym zaraziła kuzynka, więc postanowiłam pokazać Wam moje dotychczasowe osiągnięcia. Obecnie mam zebraną całą talię kart w tematyce Minecraft. 10 zwykłych postaci: Steve x3 (różne zbroje), creeper, zombie, szkielet, pająk, enderman, ghast i wither skeleton. Mam także trze karty specjalne (bossy): wither, enderdragon i Herobrine, oraz dwie karty itemów: miecz i złote jabłko. 

Ogólnie z kart jestem w miarę zadowolona. Mam zamiar zrobić jeszcze trzy talie, żeby dało się grać w wojnę. Rozbudowałam trochę zasady, by gra była ciekawsza i bardziej przypominająca minecraft.

Jak myślicie, jakie można by jeszcze zrobić karty? Myślałam nad specjalnymi kartami ze skinami YouTuberów i mobami z modów (MS- Mod Special)
Na dzisiaj to chyba tyle. Przepraszam, że ostatnio mało piszę, ale ostatnie tygodnie szkoły dają mi wycisk. Niedługo wakacje i najprawdopodobniej wrócimy do rytmu postów co drugi dzień :)

W takim razie ja się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć :)


----------------------------------------------
----------------------------------------------
Na prośbę kolegi dodaję zeskanowane karty w klarownych odstępach. W razie potrzeby można przyciąć do jednej karty nawet w Paint :)13 komentarzy:

 1. WOOOOOOOOOOW Jakie fajne! Chciałabym takie mieć! Może sobie zrobię :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, Justyna możesz zrobić zdjęcie każdej karty osobno?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrób z Harrego Pottera i mi sprzedaj! Hahaha :)
  Fajne, super ci wyszły, takie pomysłowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widzę dokładnie nie wiem czy masz endermana a jak nie to zrób :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A nie chyba jednak jest sorry :(

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne. ja mam reksiomanię (na postać z kreskówki) i zrobiłam kiedyś takie karty. a aktualnie jestem posiadaczką (serio) tych oto zaprezentowanych na blogu kart :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej bardzo łądnie rysujesz. Zauważyłem cię jak rysowałem FNafa z grafiki google i wtedy zobaczyłem ładne karty minecraft. Weszłem i zobaczyłem fajnego bloga. Jak ty tak ładnie rysujesz? Polecam założyć kanał na youtube pokazywałabyś tam speed art lub jak ładnie.

  OdpowiedzUsuń