wtorek, 13 maja 2014

Nowa strona Lilla Lou?

Dzisiaj mamy dzień ciekawostek. Być może widzieliście już zapowiedź nowego szkicownika Lilla Lou "Travel"? Świetna sprawa, że szkicownik ba cel charytatywny, ale nie o to mi chodzi. Oprócz tego, że ku mojemu zdziwieniu na jednej stronie są aż dwie moje prace (walentynkowy i w stylu francuskim), dojrzałam pewien ciekawy szczegół.
Widzicie ten napis "Lilla Lou Teens 12+"? Niby nic, a jednak. A co się stanie, gdyby wpisać taki link w Google? Lilla Lou Teens to nowa strona Lilla Lou przeznaczona dla dziewczyn od dwunastu lat. Jest jeszcze w fazie testowej i rejestracja na niej raczej nic nie da, ale zawsze można sobie zaglądnąć co jakiś czas i posprawdzać, jak idą prace nad stronką :)

Kolejną ciekawostką jest strona Tilox, również obecnie w fazie testów. Tutaj nie jestem pewna, czy stronka jest w fazie rozwoju, czy po prostu ma tak mało użytkowników, ale raczej to pierwsze. 

Z mojej strony to tylko taka zajawka, którą chciałam się z Wami podzielić. Ja już na dzisiaj kończę. Trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz:

  1. Szkicownik zapowiada się świetnie :) Ciekawa tematyka, cel charytatywny... Do tego Teens 12+ to świetny pomysł. Koszmarnie się cieszę, bo moja praca jest w lewym dolnym rogu (robiłam ją na konkurs walentynkowy) w reklamie ;)

    OdpowiedzUsuń