sobota, 10 maja 2014

Blueviestation


Witajcie. Niedawno Otrzymałam e'maila z prośbą o zareklamowanie pewnego stosunkowo niedawno założonego, ale bardzo fajnego bloga, a mianowicie BluevieStation. Blog jest prowadzony przez użytkowniczkę, którą może kojarzycie ze stronki LL- Anici. Znajdziecie tam tematykę Lilla Lou czy TopModel, ale też inne ciekawe tematy i posty, które warto przeczytać. Gorąco polecam i zapraszam do czytania :)

Aha jeszcze jedno. Ten rysunek na prośbę Anici zrobiłam ja. Swoją droga chyba wyszedł całkiem nieźle nie?

Gdyby ktoś chciał, to śmiało można pisać do mnie o tego typu reklamę, chociaż nie ręczę, że zawsze będę mogła zrobić specjalnie pracę z nazwą bloga :)

Dzisiaj to chyba na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

6 komentarzy:

 1. Jej! Masz dobre serce... Tylko proszę nie pomyśl sobie, że tak piszę tylko dlatego, byś zareklamowała mojego bloga... Mi to jest obojętne. Fajny projekt!
  Ps. Na pewno zajrzę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobisz z nazwą mojego bloga ,, Keysha_aa ' ' proszę o reklamę plisss. Czy projekt mógłby pasować do charakteru bloga? Zajrzyj na mój blog : http://projektantka-keysha-aa.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, ale nie wiem, na kiedy się wyrobię. Ten tydzień mam dość napięty, poza tym mam jeszcze parę własnych planów. Gdzieś tak do przyszłego weekendu spróbuję coś wymodzić :)

   Usuń
 3. Sarawi,bardzo Ci dziękuję! Wiem,że się powtarzam,ale brak mi słów! Zrobiłaś to tak szybko! Przyznam,iż ten cudowny projekt doskonale wyraża moją osobowość! Jak mam się odwdzięczyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Sarawi ,badzo Ci dziękuję! Jak mam się odwdzięczyć? Przyznam,że ten cudowny projekt doskonale wyraża moją osobowość! Jeszcze raz dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń