niedziela, 15 grudnia 2013

Ostanie testowanie

Cześć. Musze powiedzieć, że się poddaję. Ta ostatnia recenzja mnie ciągle męczy. Ona chyba jest jakaś przeklęta. :P

W każdym razie spróbuję pokonać "klątwę" i zdecydowałam się na recenzję tekstową. Przepraszam Was bardzo, ale chcę to już skończyć.

Recenzja dotyczy szkicownika Fashion Street A4.

W środku znajdziemy bardzo wiele różnych obrysów, jednak dość zwyczajnych. Szkicownik zawiera również wzory do makijażu, a także gdzieniegdzie przewijają się zwierzaki.

Plusy:
-Pozy różne, choć niezbyt wymyślne
-Obrysy wyjątkowo cienkie, mało przebijają przez projekt
-Śliczne obrysy przykładowe są bardzo inspirujące
-Szkicownik zawiera krótkie podpowiedzi co do tematu książeczki

Minusy:
BRAK

Jak zauważyliście, przy "sama tworzę" jest dwójka. W takim razie czym się różni jedynka od dwójki? W sumie... praktycznie niczym, oprócz zaznaczonych włosów w dwójce. Ale na szczęście nie są one aż tak widoczne i nie przeszkadzają, jak chce się zrobić inną fryzurę. :) (prace zrobione w jedynce)

Szkicownik oceniałabym na 4. Projekty przykładowe w stosunku do tematu są na 5, jednak w takiej książeczce bardziej chodzi o same obrysy, a one zbytnio się nie wyróżniają.


Ten szkicownik polecam osobom, które nie przywiązują się szczególnie do jakiegoś tematu. Jest świetny dla tych, którzy rysują co im tam przyjdzie do głowy i ciężko im znaleźć jeden temat. 

Przepraszam Was za tą fuszerę, ale mam nadzieję, że się tak bardzo nie pogniewacie. :( Starałam się wycisnąć wszystko z tego szkicownika i mam wrażenie, że mi się udało. :)

Na dzisiaj to tyle. Trzymajcie się i cześć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz